Animacje

Podczas imprez czy innych wydarzeń możemy zapewnić klaunów, szczudlarzy oraz animatorów, którzy mogą przeprowadzić konkursy, gry i zabawy dla dzieci czy rozdawać balony.

Czytaj więcej...

Mikołaj

Od lat zapewniamy św. Mikołaja w okresie świąt bożego narodzenia. Organizujemy mikołajki , choinki dla dzieci i eventy świateczne z użyciem wspaniałych rekwizytów zimowych.

Czytaj więcej...

Dekoracje

Na zlecenie klientów wykonujemy dekoracje w plenerze z balonów napełnionych powietrzem lub helem. Dekorujemy hale sportowe z użyciem tkanin i oświetlenia typu led adaptując je do odbywających się eventów np. studniówka, choinka zakładowa czy spotkanie firmowe.

Czytaj więcej...

Dmuchańce

Oferujemy dmuchańce na wynajem. Wszyskie urządzenia posiadają aktulane orzeczenia techniczne i odpowiednie certyfikaty. Za jakość produktu i jego wspaniałą kolorystykę odpowiada znany producent, firma VIV. Urządzenia napędzane są dmuchawami o poborze mocy od 1 kW do 2 kW, zasilane napięciem 230 volt. Optymalna odległość od źródła zasilania przy instalacji nie powinna przekraczać 50 m.

Czytaj więcej...

Urodziny

Na prywatne imprezy okolicznościowe np. komunia, najczęściej klienci wybierają zestaw dwóch urządzeń zjeżdżalnia + zamek do skakania. Doskonale sprawdza się to też na urodzinach. Jedynym warunkiem jest odpowiednio duża przestrzeń dla instalacji urządzeń, dla zjeżdżalni 4 m x 6 m a dla drugiego urządzenia 4 m x 5 m. Szczegóły oferty do ustalenia.

Czytaj więcej...

Maskotki

Posiadamy w ofercie maskotki przestawiające kilka postaci z bajek. Istnieje możliwość wynajęcia animatora , który w przebraniu może wystąpić na urodzinach czy wziać udział w akcji promocyjnej rozdając balony. Maskotki stanowią doskonały dodatek – niespodziankę na imprezach dla dzieci, gdzie wszyscy uczestnicy robią sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia.

Czytaj więcej...

Warto zobaczyć